Edge Eyewear LS117MPAP Lassen Matte Black Frame / Polarized Aqua Precision Green Plus Mirror Lens
BRAND: Edge Eyewear SKU: LS117MPAP
Availability:
Ships By May 25
Description
Features:
Frame Dimensions:
  • Height: 49 mm
  • Between Lenses: 20 mm
  • Overall Width: 146 mm
  • Temple Length: 117 mm